čakajte prosím

0911 913 264

fim@fimtrencin.sk

KUCHYNSKÉ LINKY
NÁBYTOK NA MIERU
INTERIÉROVÉ DVERE
VSTAVANÉ SKRINE ŠATNÍKY

O NÁS

Spoločnosť F.I.M. Trenčín je síce na slovenskom trhu nováčikom, no s bohatými skúsenosťami z predchádzajúcej praxe. Sme výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na komplexné služby v oblasti riešenia interiérového dizajnu a výroby nábytku na mieru. Naše služby zahŕňajú poradensto, grafický návrh, výrobu, dodávku a odbornú montáž. Jednou z hlavných výhod je vlastná výroba, ktorá nám umožňuje riešiť ľubovolné požiadavky zákazníkov, naplniť ich predstavy a potreby.

Realizujeme dodávku od jednoho kusu nábytku, až po interiér na kľúč s individuálnym prístupom k potrebám každého zákazníka. Sledujeme módne a technologické trendy a snažíme sa pružne reagovať na požiadavky trhu. Pracujeme so širokou ponukou materiálov od laminátu, dýhy až po masív.

Naše služby sú určené ako pre súkromný tak aj komerčný sektor. Realizovali sme dodávku interiérov a nábytku pre kaviarne, bagetérie či kancelárske priestory. V súkromnom sektore sú to kuchynské linky, šatníky, postele, stoly, nábytok do detských izieb, obývačkový nábytok, nábytok do predsiení

Samostatnou časťou v našej činnosti je dodávka a montáž kvalitných interiérových dverí a obložkových zárubní do všetkých typov interiérov. Ponuka zahŕňa množstvo typov materiálov, povrchov, dekorov a rôznych voliteľných vyhotovení.

Určovaním a dosahovaním krátkodobých cieľov naša spoločnosť postupne napreduje a rozvíja sa. Od začiatku činnosti je našou prioritou spokojnosť zákazníka so službami a hlavne s kvalitou dodaného tovaru a prác. Snažíme sa načúvať potrebám a požiadavkám našich klientov a reagovať na ne našou ponukou a službami.

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás najlepšou vizitkou.

 • Jednoducho super !

  "Čo viac povedať, firma na úrovni. Prístup, ponuka, rýchlosť a kvalita realizácie. Som nadmieru spokojná. Určite ich oslovím znovu."

  Marcela Trnková

 • Kvalita a cena.

  "Hladali sme v Trenčíne firmu na realizáciu nábytku podľa našich vlastných predstáv. Na základe doporučenia od známich sme oslovili spoločnosť FIM Trenčín a urobili sme dobre. Ústretovosť, kvalitná a rýchla realizácia a naviac za normálnu cenu. Vrelo odporúčam."

  Alojz Novotný

 • Super !

  "Chceme poďakovať za profesionálne odvedenú prácu. Z dodanej kuchynskej linky máme veľkú radosť a všetko slúži stopercentne. Ďakujeme."

  Adriana Janečková

point up drevoxa tarax