čakajte prosím

0911 913 264

fim@fimtrencin.sk

KUCHYNSKÉ LINKY
NÁBYTOK NA MIERU
INTERIÉROVÉ DVERE
VSTAVANÉ SKRINE ŠATNÍKY

INTERIÉROVÉ DVERE

Sme výrobca interiérových dverí a zárubní. Naše dvere sú vždy vyrobené na mieru, presne podľa vašich požiadaviek. V ponuke je množstvo variant a dekorov. Základom sú dvere z dýhy alebo lamina. Samozrejmosťou je výroba a dodávka zárubní ako aj ďalších doplnkov.

Poradenstvo je základom našich služieb. Pomôžeme Vám navrhnúť optimálne riešenie dvier a zárubní, aby plnili svoju funkciu a zároveň dizajnovo zapadli do interiéru. Vďaka správnej volbe sa dvere stanú atraktívnym interiérovým prvkom, ktorý doplnia a oživia.

Našim cieľom je, aby ste boli s výslednými dverami a zárubňami maximálne spokojný. Ku každému riešeniu pristupujeme preto individuálne a ponúkneme optimálne a dostupné riešenie.

interiérové dvere FIM Trenčín
interiérové dvere FIM Trenčín

Okrem vlastnej výroby interiérových dverí, dodávame a montujeme interiérové dvere značky ATVYN. Spoločnosť ATVYN, s.r.o., vznikla v roku 1999. Výrobu realizuje kvalifikovaný personál s dlhoročnou praxou vo výrobe, pomocou kvalitnej CNC technológie.

Katalóg na stiahnutie

 • Jednoducho super !

  "Čo viac povedať, firma na úrovni. Prístup, ponuka, rýchlosť a kvalita realizácie. Som nadmieru spokojná. Určite ich oslovím znovu."

  Marcela Trnková

 • Kvalita a cena.

  "Hladali sme v Trenčíne firmu na realizáciu nábytku podľa našich vlastných predstáv. Na základe doporučenia od známich sme oslovili spoločnosť FIM Trenčín a urobili sme dobre. Ústretovosť, kvalitná a rýchla realizácia a naviac za normálnu cenu. Vrelo odporúčam."

  Alojz Novotný

 • Super !

  "Chceme poďakovať za profesionálne odvedenú prácu. Z dodanej kuchynskej linky máme veľkú radosť a všetko slúži stopercentne. Ďakujeme."

  Adriana Janečková

point up drevoxa tarax