čakajte prosím

0911 913 264

fim@fimtrencin.sk

KUCHYNSKÉ LINKY
NÁBYTOK NA MIERU
INTERIÉROVÉ DVERE
VSTAVANÉ SKRINE ŠATNÍKY

KUCHYNSKÉ LINKY NA MIERU

Vyrábame kuchyne na mieru, ktoré Vám dávajú slobodu pri plnení vašich snov a predstáv. Nemusíte sa ničomu prispôsobovať, všetko sa prispôsobí vašim potrebám. Každý priestor budete mať účelne vyriešený, zvolíte si výšku kuchynskej linky tak aby sa vám pohodlne pracovalo. Zároveň kuchyňu dokážeme prispôsobiť interiéru a zladiť tak kuchyňu s celým interiérom do posledného detailu.

Ponúkame širokú škálu materiálov pre dvierka aj korpusy, ktoré môžu byť v lesklom alebo matnom laku, jednofarebné, vzorované, v dýhe alebo masívnom dreve. A nakoľko je jednou z priorít kuchynskej linky funkčnosť, k dispozícií je množstvo riešení výsuvov, výklopov, osvetlenia LED či drôtený program.

kuchynské linky FIM Trenčín
kuchynské skrinky

Kuchynské skrinky ktoré dodávame, sú vyrábané z DTDL ( laminovaná drevotriesková doska ) hrúbky 18 mm z prvotriednych materiálov dodávaných rakúskym výrobcom EGGER. Jeho výrobky patria v súčastnosti na našom trhu medzi najkvalitnejšie. Diely sú spájané pomocou excentrov bez použitia lepidiel. Chrbát skriniek je z bielej HDF ( vysoko zhustená drevovláknitá doska ) hrúbky 3 mm, hrany dielov sú páskované ABS 0,5mm.

Čelné dvierka dodávame v rôznych materiálových a farebných prevedeniach s množstvom variant frézovaní. Môžu byť plné alebo s rôznym druhom výplní. Dvierka MDF, Acrylic, alebo striekané v RAL farbách sú osadené na kvalitných samozatváracích závesoch.

Súčasťou ponuky je dodávka pracovných dosiek ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu. Kuchynské pracovné dosky sú vyrábané z DTD a potiahnuté postformingom. Táto povrchová úprava zabezpečuje vysokú oteruvzdornosť, je odolná voči vlhkosti a odoláva teplotám do 180°C. Dosky sa vyrábajú v šírkach od 600 mm až do 1200 mm.

 • Jednoducho super !

  "Čo viac povedať, firma na úrovni. Prístup, ponuka, rýchlosť a kvalita realizácie. Som nadmieru spokojná. Určite ich oslovím znovu."

  Marcela Trnková

 • Kvalita a cena.

  "Hladali sme v Trenčíne firmu na realizáciu nábytku podľa našich vlastných predstáv. Na základe doporučenia od známich sme oslovili spoločnosť FIM Trenčín a urobili sme dobre. Ústretovosť, kvalitná a rýchla realizácia a naviac za normálnu cenu. Vrelo odporúčam."

  Alojz Novotný

 • Super !

  "Chceme poďakovať za profesionálne odvedenú prácu. Z dodanej kuchynskej linky máme veľkú radosť a všetko slúži stopercentne. Ďakujeme."

  Adriana Janečková

point up drevoxa tarax