čakajte prosím

0911 913 264

fim@fimtrencin.sk

KUCHYNSKÉ LINKY
NÁBYTOK NA MIERU
INTERIÉROVÉ DVERE
VSTAVANÉ SKRINE ŠATNÍKY

NÁBYTOK NA MIERU

Zakladáme si na tom, aby bol náš nábytok maximálne praktický, moderný a zároveň kvalitne a precízne spracovaný. Výrobe nábytku predchádza spoločná diskusia a dôkladné zameranie. Pre lepšiu predstavu o konečnom výsledku vypracujeme grafický návrh. 3D vizualizácia nám umožní vytvoriť presne to, s čím budete spokojný. Výber materiálov, farieb a ich kombinácií, rozloženie prvkov ...

Pravidelne sledujeme najnovšie trendy v oblasti výroby a dizajnu nábytku, aby sme dokázali uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov. Okrem vlastnej výroby sa postaráme aj o dodávku nábytku a interiérových doplnkov nami overených značiek a dodávateľov. Zároveň zabezpečíme profesionálu montáž celého sortimentu.

Nábytkom na mieru dokážeme vybaviť interiéry bytov, rodinných domov ale aj verejné priestory, reštaurácie, kancelárie alebo predajne.

nábytok na mieru FIM Trenčín
nábytok na mieru FIM Trenčín

Pri výrobe nábytku používame kvalitné materiály od overených dodávateľov. Vďaka širokej ponuke drevotrieskových dekorov, dýh až po masívne drevo, vieme vytvoriť a realizovať všetky Vaše požiadavky. Je možné vytvoriť rôzne typy povrchov od matných až po vysoko lesklé, v dekoroch dreva alebo vo čistých farbách RAL.

Pri nábytkoch sú používané prvotriedne kovania a závesy, ktoré zabezpečia vynikajúcu funkčnosť a životnosť výrobku. Na kvalitu remeselného spracovania kladieme veľký dôraz, nakoľko našou prioritou je spokojnosť zákazníka so službami a hlavne s kvalitou dodaného tovaru.

 • Jednoducho super !

  "Čo viac povedať, firma na úrovni. Prístup, ponuka, rýchlosť a kvalita realizácie. Som nadmieru spokojná. Určite ich oslovím znovu."

  Marcela Trnková

 • Kvalita a cena.

  "Hladali sme v Trenčíne firmu na realizáciu nábytku podľa našich vlastných predstáv. Na základe doporučenia od známich sme oslovili spoločnosť FIM Trenčín a urobili sme dobre. Ústretovosť, kvalitná a rýchla realizácia a naviac za normálnu cenu. Vrelo odporúčam."

  Alojz Novotný

 • Super !

  "Chceme poďakovať za profesionálne odvedenú prácu. Z dodanej kuchynskej linky máme veľkú radosť a všetko slúži stopercentne. Ďakujeme."

  Adriana Janečková

point up drevoxa tarax