čakajte prosím

0911 913 264

fim@fimtrencin.sk

KUCHYNSKÉ LINKY
NÁBYTOK NA MIERU
INTERIÉROVÉ DVERE
VSTAVANÉ SKRINE ŠATNÍKY

POVRCHOVÁ ÚPRAVA LAKOVANÍM

Objednávka striekaných dvierok

( xls formulár )

Úpravu povrchov ponúkame iba pre nové realizácie.
Úprava sa netýka renovácie starých nábytkov a materiálov.

Ponúkame lakovanie MDF, dreva, dýhy za pomoci najnovších technológií. Pre lakovanie používame výhradne overené kvalitné laky. Najčastejšie lakujeme tieto povrchy: kuchynské a nábytkové dvierka, dvere, stoly a iné. Hlavné produkty ktoré lakujeme sú kuchynské a nábytkové dvierka, nábytkové časti, interiérové dvere a iné.

Lakovanie vo farebnom vysokom lesku (RAL/NCS) alebo transparentnom vysokom lesku. Povrchová úprava vo vysokom lesku je považovaná za jednu z najnáročnejších. Náš tím odborných pracovníkov si tým rád poradí. Používame kvalitné izolátory a plniče pre zabezpečenie stabilného podkladu, na ktorý je následne nanášaný farebný a vysokolesklý lak v niekoľkých vrstvách. Povrch je finálne dokončený brúsením a vyleštením, kde špeciálny dôraz kladieme na spracovanie hrán.

Vysoký lesk ponúkame buď vo farbe RAL alebo NCS alebo aj v transparentnom prevedení s morením, alebo bez, kde podkladový materiál je dýhovaná doska. Lakovanie matného laku v odtieňoch RAL/NCS. Podobne ako pri lakovaní vysokého lesku aj pri tomto type lakovania, začíname nánosom plniča a po jeho dôkladnom vyzretí nanášame farebný lak.

povrchová úprava lakovaním
povrchová úprava lakovaním

Transparentné lakovanie dreva a dýhy

Na lakovanie dreva a dýhy používame vysokokvalitné laky. Všetky laky spĺňajú najvyšší stupeň odolnosti – 1B. Stupeň lesku lakovaného povrchu záleží od zákazníka – lakujeme od hlbokého matu v ( povrch je porovnateľný s olejovanou plochou ) cez štandardný lesk až po vysoký lesk. V prípade potreby nastavíme moridlo podľa vašich požiadaviek, prípadne podľa prinesenej vzorky.

 • Jednoducho super !

  "Čo viac povedať, firma na úrovni. Prístup, ponuka, rýchlosť a kvalita realizácie. Som nadmieru spokojná. Určite ich oslovím znovu."

  Marcela Trnková

 • Kvalita a cena.

  "Hladali sme v Trenčíne firmu na realizáciu nábytku podľa našich vlastných predstáv. Na základe doporučenia od známich sme oslovili spoločnosť FIM Trenčín a urobili sme dobre. Ústretovosť, kvalitná a rýchla realizácia a naviac za normálnu cenu. Vrelo odporúčam."

  Alojz Novotný

 • Super !

  "Chceme poďakovať za profesionálne odvedenú prácu. Z dodanej kuchynskej linky máme veľkú radosť a všetko slúži stopercentne. Ďakujeme."

  Adriana Janečková

point up drevoxa tarax