čakajte prosím

0911 913 264

fim@fimtrencin.sk

KUCHYNSKÉ LINKY
NÁBYTOK NA MIERU
INTERIÉROVÉ DVERE
VSTAVANÉ SKRINE ŠATNÍKY

VSTAVANÉ SKRINE A ŠATNÍKY

Vstavané skrine na mieru sú ideálnym riešením pre maximálne využitie úložných priestorov. Vo vnútri je všetko prakticky a prehľadne usporiadané a ľahko dostupné. Výhoda vstavanej skrine je v tom, že dokáže priestor využiť od podlahy až po strop. Posuvné dvere pri otvárání nezaberajú priestor čo je ideálna voľba do úzkych chodieb, spální alebo detských izieb. V neposlednom rade sú vstavané skrine výrazným estetickým doplnkom interiéru.

Vnútorné vybavenie skrine ergonomicky využíva priestor pomocou drôtenných košov, vďaka čomu sa uložené prádlo dobre vetrá. Výklopné systémy umožnia efektívne využiť horné priestory a zabezpečia k nim ľahký prístup. Rôzne držiaky nohavíc, šiat, kravát či opaskov prispievajú k prehľadnosti a poriadku v skrini.

Vstavané skrine FIM Trenčín
Vstavané skrine FIM Trenčín

Vstavané skrine vyrábame presne podľa požiadaviek zákazníkov s ohľadom na efektívne využitie priestoru a s citlivým prístupom k zakomponovaniu do existujúceho interiéru. Materiály na vstavané skrine sú na výber od tradičných ako sú farebné sklá alebo laminované dosky s dekorom dreva, cez pastelové farby až po eleganté dosky z exotického dreva alebo kože. Vzájomné kombinovanie materiálov umožňuje vytvoriť variantu, ktorá presne zapadne do vašeho interiéru.

 • Jednoducho super !

  "Čo viac povedať, firma na úrovni. Prístup, ponuka, rýchlosť a kvalita realizácie. Som nadmieru spokojná. Určite ich oslovím znovu."

  Marcela Trnková

 • Kvalita a cena.

  "Hladali sme v Trenčíne firmu na realizáciu nábytku podľa našich vlastných predstáv. Na základe doporučenia od známich sme oslovili spoločnosť FIM Trenčín a urobili sme dobre. Ústretovosť, kvalitná a rýchla realizácia a naviac za normálnu cenu. Vrelo odporúčam."

  Alojz Novotný

 • Super !

  "Chceme poďakovať za profesionálne odvedenú prácu. Z dodanej kuchynskej linky máme veľkú radosť a všetko slúži stopercentne. Ďakujeme."

  Adriana Janečková

point up drevoxa tarax